حالت نمایش:

شارژر فندکی بودی مدل M8J622Tبه همراه کابل USB Type C

88,000تومان

توضیحات تکمیلیامکان استفاده همزمان از دو درگاه       دارای کابل USB TYPE C حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 4.8 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J622Mبه همراه کابل میکرو

84,000تومان

توضیحات تکمیلیامکان استفاده همزمان از دو درگاه دارای کابل میکرو                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 4.8 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J622MINI

امکان استفاده همزمان از دو درگاهحتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 3.4 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J622Lبه همراه کابل آیفون

88,000تومان

توضیحات تکمیلیامکان استفاده همزمان از دو درگاه دارای کابل آیفون                          حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 4.8 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J068Tبه همراه کابل تایپ سی فنری

98,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل تایپ سی فنری(,USB-C)                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 3.4 آمپردارای کابل متصل به بدنه فنریطول کابل در حالت بسته:..

شارژر فندکی بودی مدل M8J068T3به همراه کابل 3 کاره فنری

124,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل 3کاره فنری(microUSB ,Lightning ,USB-C)                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 2.4 آمپردارای کابل متصل به بدنه فنریطول ..

شارژر فندکی بودی مدل M8J068Mبه همراه کابل میکرو فنری

94,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل میکرو فنری(micro usb)                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 3.4 آمپردارای کابل متصل به بدنه فنریطول کابل در حالت بسته..

شارژر فندکی بودی مدل M8J068Lبه همراه کابل آیفون فنری

98,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل آیفون فنری(Lightning)                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 3.4 آمپردارای کابل متصل به بدنه فنریطول کابل در حالت بسته..

شارژر فندکی بودی مدل M8J066T3به همراه کابل 3 کاره فنری

124,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل 3کاره فنری(microUSB  , Lightning , USB-C)                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای یک درگاه USB با خروجی 2.4 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J066Mبه همراه کابل میکرو فنری

94,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل میکرو فنری                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای یک درگاه USB با خروجی 2.4 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J066Lبه همراه کابل آیفون فنری

98,000تومان

توضیحات تکمیلیدارای کابل آیفونی فنری                        حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای یک درگاه USB با خروجی 2.4 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J061Tبه همراه کابل USB Type C

82,000تومان

توضیحات تکمیلیامکان استفاده همزمان از دو درگاهدارای کابل USB TYPE C               حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 4.8 آمپر..

شارژر فندکی بودی مدل M8J061Mبه همراه کابل میکرو

80,000تومان

توضیحات تکمیلیامکان استفاده همزمان از دو درگاهدارای کابل میکرو                      حتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای دو درگاه USB با خروجی 4.8 آمپر..

شارژر رومیزی بودی مدل M8J311EC

175,000تومان

۳ پورت شارژ ۱ پورت یونیورسالکیفیت فوق العاده..

ناموجود

شارژر فندکی بودی 4پورت مدل M8J068

توضیحات تکمیلیامکان استفاده همزمان از چهار درگاهحتما قبل از استارت خودرو دستگاه‏(‏موبایل‏)‏ را از شارژر برای جلوگیری از اسیب احتمالی جدا نمایید و پس از روشن شدن خودرو متصل نماییددارای چهار درگاه USB با خروجی 8.4 آمپرمهم ترین مزیت این شارژر فندکی این است که دو پورت آن توسط یک کابل  جدا شده که می توانید در سایر نقاط خودرو، مثل صندلی های عقب نیز..

ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
نمایش 1 تا 56 از 94 (2 صفحه)