امروزه حجم تبادل اطلاعات نسبت به چند سال گذشته چند برابر شده است. اینترنت سرعت آن را چند برابر کرده و هر روز بیشتر هم می‌شود. دیوارهای جغرافیایی برداشته شده و همه افراد دنیا در کنار یکدیگر و در یک خط قرار داده‌اند. امتیاز افراد به سطح دسترسی و اطلاعات آنها است. اینترنت دیگر یک ابزار نیست بلکه یک نیاز واجب است. نیاز به محروم نبودن، در ارتباط بودن، کسب علم و دانش، کسب اطلاعات و دریافت خدمات روزمره.

پس از چندین سال تلاش افراد فعال در این عرصه، مخاطبان اعتماد کافی نسبت به این خدمات پیدا کرده و هر روز نیاز آنها به بیشتر می‌شود. دیگر محدودیتی در ارائه خدمات نیست و هر فرد خلاقی می‌تواند با اینترنت خدماتی را ارائه دهد. خدماتی که نه تنها مشکلی را از مخاطب برطرف کند بلکه او از دریافت خدمات احساس خرسندی داشته باشد. رقابت و نبود انحصار در این عرصه کار را برای ارائه دهندگان سخت و برای مخاطبان دلچسب، اقتصادی و معقول کرده است. در این چرخه تنها افرادی متضرر می‌شوند که قدرت اینترنت و گستردگی آن را فراموش کرده و هنوز به ارائه سنتی خدمات خود می‌پردازند.

کرمان‌پی‌سی فروشگاهی است که اکنون در این مسیر قرار گرفته و می‌خواهد در کنار رقبایی جدی مسیری را شروع کند. پشتوانه ما علم و دانش ما بوده و بودن رقبای بزرگ و جدی باعث پیشرفت مجموعه است. هدف ما فروش نیست، ما در کنار دادن اطلاعات مناسب و تشویق به خرید مناسب، دانش شما را افزایش می‌دهیم. به هیچ عنوان برای کسب سود بیشتر فعالیت نکرده و مخاطب را دوست و شریک خود می‌دانیم. هرچه برخود می‌پسندیم برای شما نیز می‌پسندیم.

در بخش دیجیتال سایت، راهنمایی‌های لازم درباره مشخصات لپ‌تاپ و کامپیوترها، قطعات درج شده، ارائه می‌شود. سعی می‌شود در کنار ارائه مطالب تخصصی و فنی کالاها، اطلاعاتی کاربردی و سطح کاربری آنها نیز نوشته شود. هدف ما پیشنهاد مناسب‌ترین لپ‌تاپ یا کمپیوتر شخصی است نه بهترین. بخش دیجیک مربوط به کامپیوترهای تک برد است. این کامپیوترهای کوچک و ارزان، مصارف خانگی و آموزشی دارند و سعی ما به معرفی این دسته از کامپیوترها می‌باشد. این بخش برای افراد علاقه‌مند و خورده‌های کامپیوتر و الکترونیک فراهم شده و نیمی از انرژی ما را صرف خود می‌کند. تلاش ما برای قرار دادن این بخش، تسهیل کردن دسترسی و رفع کمبود این دسته بردهای الکترونیکی برای علاقه‌مندان در استان است.

امیدواریم رشدی زنجیری شکل داشته باشیم. رشد و شکوفایی که رشد و پیشرفت مخاطبان را همراه داشته باشد.

 

 

نمایندگی و پشتیبانی: کرمان . خیابان خواجوی کرمانی . روبروی بانک مهر اقتصاد

شماره تماس: 2239166-034

پست الکترونیکی: info@kermanpc.com