حالت نمایش:
ناموجود

Raspberry Pi Zero W

..

ناموجود

Raspberry Pi Zero

..

ناموجود

Raspberry Pi Compute module 3

بنیاد رزبری‌پای پس از تولید کامپیوتر‌های متنوع تک‌برد و مشاهده استقبال خوب از آنها دست به تولید کامپیوتر دیگری زد. کامپیوتری که هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد و هم امکان اختصاصی سازی برای توسعه دهندگان محیا شود. برای این منظور مدل CM1 رزبری‌پای در سال 2014 تولید شد. کامپیوتری کوچک که می‌توان بسته به نیاز و پروژه تعریف شده، آن را سفارشی کرد. ..

ناموجود

Raspberry Pi A

برد رزبری‌پای انگلیسی در کرمان‌پی‌سی پیش از اینکه زیروپای معرفی شود رزبری‌پای مدل +A کوچکترین کامپیوتر بنیاد رزبری‌پای بود. این کامپیوتر در نوامبر 2014 جایگزین مدل پیشین خود شد که در مواردی از آن برتری داشت. این کامپیوتر از یک کارت اعتباری کوچک‌تر بوده و مصرف انرژی آن تنها 1 وات (200 میلی‌آمپر) است. ویژگی دیگر این کامپیوتر وزن بسیار پایین آن ..

ناموجود

Raspberry Pi 3

..

ناموجود

Raspberry Pi 2

  برد رزبری‌پای انگلیسی در کرمان‌پی‌سی Top  |  Bottom رزبری‌پای کامپیوترهای تک‌برد متفاوتی عرضه کرده که برجسته‌ترین آنها رزبری‌پای2 مدل B است. سرعت پردازنده آن از مدل پیشین خود 6 برابر شده و حافظه داخلی آن به 1 گیگابایت ارتقا یافته. این کامپیوتر به واسطه قیمت بسیار مناسب و پشتیبانی قوی که از آن می‌شود از دیگر همرده‌ها..

ناموجود

Radxa Rock Lite

برد رکسا در کرمان‌پی‌سی رکسا از جمله کامپیوتری‌هایی است که با مشخصات سخت‌افزاری بالا می‌خواهد خودش را به رخ دیگر همنوعان خود بکشد. پردازنده 4 هسته‌ای، حافظه داخلی 8 گیگابایتی، درگاه ارتباطی بلوتوپ و شبکه بی‌سیم و امکان بوت شدن همزمان دو سیستم‌عامل از ویژگی‌های خاص این کامپیوتر تک‌برد است. این موارد جزو مشخصاتی بودند که هر کامپیوتر تک‌بردی آنها ر..

ناموجود

Orange Pi Zero Plus2

..

ناموجود

Orange Pi R1

..

ناموجود

Orange Pi PC2

..

ناموجود

Orange Pi Pc Plus

..

ناموجود

Orange Pi PC

..

ناموجود

Orange Pi One

..

ناموجود

Orange Pi Lite

..

ناموجود

Orange Pi i96

..

ناموجود

Orange Pi 2G-IOT

..

ناموجود

NanoPi Neo Core

..

ناموجود

NanoPi Neo - B

..

ناموجود

NanoPi Neo - A

..

ناموجود

NanoPi M1

..

ناموجود

NanoPi air

..

ناموجود
ناموجود

Cubieboard 3

برد کوبی برد در کرمان‌پی‌سی سومین عضو خانواده کوبی، کوبی‌تراک است. کامپیوتری که در موارد جزعی و قابل توجه با مدل‌های پیشین خود تفاوت دارد. پردازنده 2 هسته‌ای آن تفاوتی با مدل 2 کوبی ندارد اما حافظه رم و حافظه داخلی آن 2 برابر شده. شاید پیش از آمدن مدل 4 کوبی‌برد می‌توانست به عنوان تراکتر کامپیوترهای کوبی‌برد از آن نام برد. کامیپوتری که دارای کار..

ناموجود

Cubieboard 2

برد کوبی برد در کرمان‌پی‌سی چینی‌ها هیچ وقت میدان را در هیچ عرصه‌ای خالی نمی‌کنند. این بار عرصه کامپیوترهای تک‌برد شاهد حضور چینی‌های پر تلاش است. کوبی‌برد جزو اولین این کامپیوترها است که در کنار پشتیبانی خوب، طراحی کاربر پسندی دارد. درکنار درگاه اتصال کارت حافظه، حافظه داخلی 4 گیگابایتی تعبیه شده برای کوبی‌برد این امکان را برای کاربران فراهم می..

ناموجود

beaglebone black

برد کوبی برد در کرمان‌پی‌سی دو مورد برای برتری نسبی این کامپیوتر نسبت به بسیاری از دیگر کامپیوتر‌های تک‌برد کافی است؛1. پردازنده شرکت تگزاس‌اینستورمنت و پشتیبانی این شرکت بزرگ 2. فروش بیش از 266 هزار از این برد. بدون اغراق بعد از کامپیوترهای رزبری‌پای بیشترین پشتیبانی از این برد می‌شود. سایت بیگل‌بن بسیاری از نیازهای مخاطبین این کامیپوتر را فراه..

ناموجود

Banana Pi BPI-M3

..

ناموجود

Banana Pi BPI-M2 Zero

..

ناموجود

Banana Pi BPI-M2 Ultra

..

ناموجود

Banana Pi BPI-M2 Plus

..

ناموجود

Banana Pi BPI-M1 Plus

..

ناموجود

Orange Pi Zero - B

..

ناموجود

Orange Pi Zero - A

..

نمایش 1 تا 32 از 32 (1 صفحه)